Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Sanok - Oferty sprzedaży domów

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Płowiecka

Zatorze,Sanok

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

> krótki opis nieruchomości: prezentujemy Państwu na sprzedaż dom w Sanoku przy ul. Płowieckiej. Powierzchnia działki to 6,5ar w kształcie prostokąta. Oferowana nieruchomość to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konarskiego

Posada,Sanok

439 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:920 m²

Na sprzedaż niewielki, ale doskonale zaprojektowany i funkcjonalny dom, wybudowany w 1962 roku, położony w Sanoku w spokojnej okolicy, w odległości mniejszej niż 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Olchowce,Sanok

1 250 000 zł192 m² 6 501,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:924 m²

Wyjątkowy dom w Sanoku Twoja oaza spokoju u bram Bieszczad Marzysz o miejscu, gdzie po dniu pełnym wyzwań odnajdziesz spokój i harmonię? Oferujemy wyjątkowy dom na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sanok

Błonie,Sanok

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż: modernistyczna willa z ogrodem - Sanok, ul. Zielona (dzielnica Błonie) Lokalizacja : Sanok, ul. Zielona (dzielnica Błonie) Powierzchnia domu : ok. 120 m Powierzchnia działki : 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanok

Dąbrówka,Sanok

450 000 zł103 m² 4 368,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam lub zamienię z dopłatą dom w Sanoku na Dąbrówce. Dom w zabudowie bliźniaczej, ogrodzony, działka 4 ary, garaż, dom piętrowy. Na parterze szeroki przedpokój, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanok

Wójtostwo,Sanok

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom położony w Sanoku, w dzielnicy Wójtostwo. Nieruchomość jest idealna dla rodziny szukającej komfortu oraz przestrzeni, z dogodnym dostępem do miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głowackiego

Sanok,podkarpackie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:972 m²

> krótki opis nieruchomości: prezentujemy Państwu na sprzedaż jednorodzinny dom w Sanoku przy ul. Głowackiego. Powierzchnia działki to 972m2 o wymiarach ~21x48m z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowiecka

Sanok,podkarpackie

355 000 zł140 m² 2 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:881 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż murowany dom w Sanoku z roku 1961 przy ul. Dąbrowieckiej. Powierzchni użytkowa domu to 140m2 na działce o powierzchni 881m2. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Olchowce,Sanok

740 000 zł117 m² 6 321,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży, domu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Sanok. Dom znajduje się na działce o powierzchni 10,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Olchowce,Sanok

740 000 zł117 m² 6 321,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Posada,Sanok

499 000 zł210 m² 2 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:436 m²

Przedstawiamy na sprzedaż przestronny dom z tarasem, zlokalizowany w Sanoku przy ul. Nowej. Dom rozbudowany w latach dziewięćdziesiątych, posadowiony na działce o powierzchni 4,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sanok

Dąbrówka,Sanok

668 000 zł120 m² 5 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Cena do negocjacji Sprzedam dom w Sanoku : - dom w pobliżu sklepu Biedronka i Delikatesy Centrum, apteki, piekarni - z dala od ruchu głównej drogi. - piętrowy: 2 salony 25 m2, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grzegorza z Sanoka

Śródmieście,Sanok

2 600 000 zł806 m² 3 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta inwestycyjna Do sprzedania kamienica w ścisłym centrum Sanoka. Rewelacyjna lokalizacja - kamienica zlokalizowana w starym, zabytkowym centrum Sanoka przy ulicy Grzegorza z Sanoka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanok

Olchowce,Sanok

980 000 zł127 m² 7 704,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:843 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom w Sanoku przy ul. Okrężnej (olchowce). Dom wybudowany z projektu Gracja mała, oddany do użytku w 2016 roku. Usytuowany jest zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Solidarności

Zatorze,Sanok

399 000 zł96 m² 4 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości Dom z urządzoną działką w cenie mieszkania. Nieruchomość znajduję się w Sanoku przy Alei Solidarności bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanok

Sanok,podkarpackie

980 000 zł164 m² 5 975,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Bykowcach, pod Sanokiem, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, z bardzo wygodnym dostępem do miasta. Nieruchomość stanowi grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Solidarności

Zatorze,Sanok

399 000 zł96 m² 4 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanok

Sanok,podkarpackie

1 169 000 zł175 m² 6 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 175 m2 z garażem w bryle bydynku, położony w malowniczej miejscowości Trepcza obok Sanoka. Usytuowany na 35 arowej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczudliki

Dąbrówka,Sanok

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:61 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom z działkami położony w Sanoku przy ulicy Szczudliki dzielnica Dąbrówka w kierunku Płowiec. Do działek prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sanok

Sanok,podkarpackie

950 000 zł190 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Ogłoszenie pochodzi od właściciela nieruchomości. Powierzchnia działki: 850 m2 Stan prawny uregulowany (aktualna kw) Kształt: prostokąt Ukształtowanie: płaska z niewielkim spadkiem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zapolskiej

Sanok,podkarpackie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Pragnę zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej okolicy Sanoka, przy ulicy Zapolskiej. Ten piękny dom o powierzchni 200 m2 zachwyci nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanok

Sanok,podkarpackie

800 000 zł250 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Mam do zaprezentowania dom idealny dla dwóch rodzin, rodziny dwupokoleniowej lub pod działalność agroturystyczną. Wyślij sms z propozycją ceny, a sprawdzimy bez zobowiązań wysokość Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sanok

Sanok,podkarpackie

365 000 zł93 m² 3 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gm. Besko - Oferujemy Państwu na sprzedaż klimatyczny drewniany budynek mieszkalny o pow. 93 m2, posadowiony na malowniczej działce o pow. 0,1050 ha. Budynek przeszedł gruntowny remont. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nałkowskiej

Dąbrówka,Sanok

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:609 m²

Piękna nieruchomość na sprzedaz o powierzchni uzytkowej 110 m2 plus 40 m2 garaz ,kotłownia i piwnica. Dom z 1994 roku przeszedł 2020 roku całkowity remont ocieplenie, wymiana ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Olchowce,Sanok

960 000 zł150 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo atrakcyjnego domu zlokalizowanego w Sanoku. Nieruchomość znajduje się w bardzo urokliwym miejscu w dzielnicy Olchowce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Biała Góra,Sanok

1 000 000 zł250 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:975 m²

Mam do zaprezentowania dom na pięknej działce zlokalizowanej na Białej Górze w miejscu gdzie czas się zatrzymał. Z tarasu i balkonu rozpościerają się wspaniałe widoki na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanok

Sanok,podkarpackie

297 000 zł69 m² 4 282,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio Jeżeli posiadasz już swoją działkę, zapraszam do zakupu domu w technologii szkieletowej, który wykonany zostanie w maksymalnie 2 miesiące od dnia rozpoczęcia budowy. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płowiecka

Sanok,podkarpackie

1 715 000 zł350 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni ok. 350 m2 posadowiony na pięknej działce o powierzchni 1300 m2, przy spokojnej ulicy, w zabudowie domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sąsiedzka

Wójtostwo,Sanok

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na sprzedaż. Sanok, ul. Sąsiedzka (dzielnica Wójtostwo). Zlokalizowany w centrum miasta, w spokojnej willowej okolicy. Bardzo dobry dojazd, dostęp do komunikacji miejskiej. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pod Lasem,Sanok

860 000 zł400 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, podpiwniczonego wraz z poddaszem użytkowym, zlokalizowanego w cichej i malowniczej okolicy z widokiem na góry Słonne. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Robotnicza

Sanok,podkarpackie

439 000 zł95 m² 4 621,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Oferuję do sprzedaży piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 95 m 2 posadowiony na działce o powierzchni 223 m 2. Bardzo dobra lokalizacja przy ul. Robotniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słowackiego

Sanok,podkarpackie

225 750 zł135 m² 1 675,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomość: działka nr 877/1 o pow. 0,0523 ha , zabudowana domem mieszkalnym murowanym o pow. użytkowej 134,70 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Dąbrówka,Sanok

799 000 zł198 m² 4 035,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom wolnostojący w miejscowości Sanok, o powierzchni użytkowej ponad 164 m2 (powierzchnia całkowita 198 m2), usytuowany na płaskiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Olchowce

Olchowce,Sanok

920 000 zł150 m² 6 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny, piętrowy z użytkowym poddaszem, położony w miejscowości Sanok. Powierzchnia użytkowa domu 100 m2. Parter: kuchnia, duży salon z elektrycznym kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Dąbrówka

Dąbrówka,Sanok

65 000 zł65 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:513 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Sanoku, obręb Dąbrówka, w pobliżu centrum miasta. W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 513 m2, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sanok

Sanok,podkarpackie

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom wolnostojący, projekt Lawenda Archipelag (wprowadzone zostały niewielkie modyfikacje w rozkładzie na parterze, pomieszczenie użytkowe nad garażem). Dodatkowo dobudowane pomieszczenie 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sanok

Sanok,podkarpackie

595 000 zł190 m² 3 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²