Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Sanok Dąbrówka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

30,38 zł/m²130 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę powierzchni handlowo - usługowej lub magazynowej na wynajem, zlokalizowanej w mieście Sanok lokal: powierzchnia 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 30 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji w Sanoku - na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II, cegielnianej oraz Langiewicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Brzozów

Horybek,Brzozów(Sanok + 18 km)

45 zł/m²50 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowo- handlowy o powierzchni ok. 50 m, w świetnej lokalizacji, w pobliżu rynku w Brzozowie. Rozkład: sala sprzedaż, 2 pomieszczenia dodatkowe. Istniej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Dworcowa

Zagórz(Sanok + 4 km)

14,07 zł/m²59 m² 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal na dworcu w Nowym Zagórzu na działce nr. 71/11 obręb Zagórz przy ulicy Dworcowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²364,60 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia 364,06 m | parter + poddasze użytkowe | działka 16,5 ara | brzozów centrum możliwość wynajęcia każdej kondygnacji oddzielnie (osobne wejścia na parter i poddasze) Do.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy posadowiony na działce o powierzchni ponad 17 arów, położony w centralnej części miejscowości Ropienka. Nieruchomość posiada pełne uzbrojenie (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 282 zł44,58 m² 8 148,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Wyjątkowa oferta sprzedaży jednego z czterech ostatnich lokali usługowych w Nowej Inwestycji! Luksus i Potencjał Inwestycyjny w Sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Sanok

Śródmieście,Sanok

15,06 zł/m²132 m² 1 988 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną na dworcu pkp w Sanoku przy ul. Dworcowej 4. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

269 999 zł97 m² 2 783,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu handlowo - usługowego, zlokalizowanego w Ropience. Ropienka Powierzchnia lokalu 97 m2 Dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

69,16 zł/m²21,69 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy Sanok, ul. Feliksa Gieli 4 Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 21,69 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Sanoka,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Sanok,podkarpackie

460 000 zł490,91 m² 937 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni ogólnej 490,91m2 (określonej na podstawie zaświadczenia z Sanockiej Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Iwaszkiewicza

Dąbrówka,Sanok

50 zł/m²26 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

>Krótki opis nieruchomości Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy w Sanoku o powierzchni 26m. Lokal znajduje się w budynku na parterze przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij