Mieszkanie

Stróżowska, Posada, Sanok, podkarpackie

  • 380 000 zł
  • 69 m²
  • 5 507,25 zł/m²

Zdjęcie

Gabriela Kowalcz...

Skontaktuj się

Mieszkanie

Stróżowska, Posada, Sanok, podkarpackie

zaktualizowane:
5 maja 2026

380 000 zł

69 m²

5 507,25 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 5 maja 2026

380 000 zł 69 m² 5 507,25 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
5/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

5/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 380 000 zł (5 507,25 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 69 m² (64 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/5, dwustronne, środkowe, szczytowe, jednopoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 1 050 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m², położone w Sanoku, na osiedlu Posada, przy ulicy Stróżowskiej.
Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, dużym balkonem oraz spokojną lokalizacją z dostępem do pełnej infrastruktury niezbędnej do codziennego życia, w tym szkół, sklepów, przystanków komunikacji, kościoła oraz punktów usługowych
Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze i składa się z trzech pokoi, w tym dwóch sypialni (...)

Agent

Gabriela Kowalczyk

667 776...

667 776 661

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.