Serce 0 Ulubione

Mieszkania Sanok Sanok miasto

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

295 000 zł83,15 m² 3 547,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż bezczynszowy lokal mieszkalny, położony na parterze, stanowiący odrębną nieruchomość, o powierzchni 55,35 mkw., z przynależnym garażem o powierzchni 27,8 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

299 000 zł50,40 m² 5 932,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasta przy ul. Bielawskiego w Brzozowie. Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w centrum Sanoka Lokalizacja: sanok Dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł31,41 m² 11 206,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m , położone przy ul. Bieszczadzkiej na cenionym osiedlu Dolina Sanu w Lesku. Lokal znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lesko

Centrum,Lesko(Sanok + 10 km)

489 000 zł46,41 m² 10 536,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O sie dle w Dolinie Sanu | Parter | 46,41 m | Wykończone i w pełni wyposażone Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania dzielnica Błonie - Sanok. Powierzchnia użytkowa: 48 m2 Lokalizacja: sanok ul. Żołnierzy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki i lokalu mieszkalnego w Sanoku przy ul. Ciepłej. Działka: osobna działka nr 762/4.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł27,90 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,90 m , zlokalizowane na parterze nowego bloku z 2025 roku, na spokojnym osiedlu Kalwaria.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Lesko

Centrum,Lesko(Sanok + 10 km)

388 080 zł52,80 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Z przyjemnością informujemy, że ruszył proces rezerwacji mieszkań IV etapu na Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku. Marzysz o własnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,80 m² 6 674,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w Sanoku, w bardzo dobrej lokalizacji blisko parku. Lokal o powierzchni 44,8 m posiada funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie (62m2) w Sanoku, idealne dla rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal położony jest na 3. piętrze czteropiętrowego bloku bez windy,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij